Kadra

Doświdczenie, dobro, miłość do dzieci

Właściciel - Dyrektor Pani mgr Sylwia Nastaziak


Sylwia Nastaziak mgr pedagogiki (WSH w Pułtusku), ukończyłam również studia podyplomowe z zarządzania placówkami oświatowymi z oddziałami integracyjnymi (AWF W-wa Wydział Rehabilitacji). Prowadzę Bajkowy Domek od grudnia 2006.
Od grudnia 2016 jestem terapeutą Integracji Sensorycznej co pozwala mi wspierać naszych małych podopiecznych również w zakresie zaburzeń SI. W latach 2017-19 ukończyłam kursy dotyczący: Autyzmu, Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, Integrację bilateralną, Terapię Ręki, Masaż taktylny. Stale podejmuję nowe wyzwania i kształcę się aby wpierać dzieci w Bajkowym Domku. Prywatnie jestem mamą Laury, której pojawienie się sprawiło, że uwierzyłam, iż marzenia się spełniają oraz Leona, który uczy jak teorie przełożyć na praktykę :)
Kocham góry i spędzam na wyprawach większość urlopu, zdobywając kolejne szczyty poznaję lepiej siebie.

Aleksandra Miroch-Malitka

Pracę w Bajkowym Domku rozpoczęłam w marcu 2016 roku. Ukończyłam: studia licencjackie ze specjalizacją "terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka", a następnie studia magisterskie "pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną".
W czasie wolnym lubię czytać książki oraz spędzać czas z rodziną na działce. Prywatnie mam dwa psy, kota i żółwia, a od stycznia 2019 roku jestem również mamą Marcelka:)

Agnieszka Cieślak

Z zawodu jestem nauczycielem. Uczyłam dzieci w klasach I - III szkoły podstawowej. Praca w Bajkowym domku przynosi mi wiele radości i zadowolenia. Ogromną przyjemność sprawiają mi osiągane przez nasze dzieci sukcesy, jak również możliwość brania w nich udziału. Prywatnie jestem mamą trójki dorosłych dzieci. Piszę wiersze, bajki dla dzieci, jeżdżę na rowerze, interesuję się filozofią. Uwielbiam oglądać świat i myśleć, a to ułatwiają mi właśnie podróże rowerowe. W domu czeka na mnie każdego dnia mój kot - Pysia, która za każdym razem, niezależnie od długości mojej nieobecności wita mnie tak samo wylewnie.
-->

Zapraszamy

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do działu kontakt. Tam uzyskasz wszystkie informacje.

Skontaktuj się z nami