Kadra

Doświdczenie, dobro, miłość do dzieci

Właściciel - Dyrektor Pani mgr Sylwia Nastaziak


Sylwia Nastaziak mgr pedagogiki (WSH w Pułtusku), ukończyłam również studia podyplomowe z zarządzania placówkami oświatowymi z oddziałami integracyjnymi (AWF W-wa Wydział Rehabilitacji). Prowadzę Bajkowy Domek od grudnia 2006.
Od grudnia 2016 jestem terapeutą Integracji Sensorycznej co pozwala mi wspierać naszych małych podopiecznych również w zakresie zaburzeń SI. W latach 2017-19 ukończyłam kursy dotyczący: Autyzmu, Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, Integrację bilateralną, Terapię Ręki, Masaż taktylny. Stale podejmuję nowe wyzwania i kształcę się aby wpierać dzieci w Bajkowym Domku. Prywatnie jestem mamą Laury, której pojawienie się sprawiło, że uwierzyłam, iż marzenia się spełniają oraz Leona, który uczy jak teorie przełożyć na praktykę :)
Kocham góry i spędzam na wyprawach większość urlopu, zdobywając kolejne szczyty poznaję lepiej siebie.

Kierowniczka Pani mgr Agnieszka Piec


Agnieszka Piec - Pracę w Bajkowym Domku zaczęłam w 2008 roku. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i resocjalizacja, a w późniejszym czasie studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo-socjalna w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Praca ta daje mi statysfakcję, a każdego dnia mogę się czegoś nowego nauczyć nie tylko o dzieciach, ale też i o sobie samej. Dzięki przepracowanym latom w Bajkowym Domku przekonałam się, że to co robię jest dla mnie ważne.onieważ indywidualizm dziecka jest dla mnie ważny w lutym 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe - edukacja elementarna Pedagogika Montessori. W wolnym czasie czytam ciekawe książki, słucham muzyki i oglądam mecze siatkówki.

Aleksandra Miroch

W Bajkowym Domku pracuję od marca 2016 - ukończyłam studia licencjackie na kierunku 'terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka', następnie podjęłam studia magisterskie. W wolnym czasie lubię czytać książki, słuchać muzyki, jeździć konno. Uwielbiam także zwierzęta i wyjazdy na mazury.

Agnieszka Cieślak

Z zawodu jestem nauczycielem. Uczyłam dzieci w klasach I – III szkoły podstawowej. Praca w Bajkowym Domku przynosi mi wiele radości i zadowolenia. Ogromną przyjemność sprawiają mi osiągane przez nasze dzieci sukcesy, jak również możliwość brania w nich udziału. Prywatnie jestem mamą trójki dorosłych już dzieci. Piszę wiersze, bajki dla dzieci, interesuję się filozofią, uwielbiam oglądać świat i myśleć. Uważam, że dopiero człowiek prawdziwie zaangażowany jest człowiekiem kompletnym, pełnym.
-->

Zapraszamy

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do działu kontakt. Tam uzyskasz wszystkie informacje.

Skontaktuj się z nami